SZUKAJ
Konferencje prasowe Sejm VII kadencji Konferencje prasowe Sejm VII kadencji Marszałek Sejmu RP Marszałek Sejmu RP Posiedzenia Plenarne Sejmu RP Posiedzenia Plenarne Sejmu RP Wersja dla niesłysz±cych Wersja dla niesłysz±cych O nas O nas Nasze felietony filmowe Nasze felietony filmowe KRÓTKO I NA TEMAT KRÓTKO I NA TEMAT WYWIADY BLOGERÓW WYWIADY BLOGERÓW KUSTOSZE HISTORII KUSTOSZE HISTORII
 INNE WYDARZENIA
PRZECZYTAJ

NEWSLETTER NEWSLETTER
adres e-mail:

 WIDEOBLOGI

        


 10 NAJNOWSZYCH:
Gruzni ¶piewaja hymn PiS - po polsku
2010-05-11

Zespół z Gruzji za¶piewał pie¶ń Prawa i Sprawiedliwo¶ci - po polsku. Miało to miejsce podczas koncertu po marszu pamięci w miesi±c po Tragedii pod Smoleńskiem.


KOMENTARZE KOMENTARZE:
em
2010-05-14 15:44:21

My¶lałam, że hymn PiSu to "Z ziemi polskiej do Wolski"...
IP 95.160.35.94


MK
2010-05-11 14:45:03

To dowód na to, że Polacy chc±cy prawdy nie dadz± wygrać harcownikom!! JEDNOCZMY SIĘ I PRZEKONUJMY NIEPRZEKONANYCH!!!!!! żałuję, że nie mogłam tam być. KłamsTVo nie pokazywało tego koncertu nigdzie! Szkoda, że dla nich ważniejsza była licha grupka krzycz±ca co¶ na Franciszkańskiej w czasie żałoby narodowej, niż prawdziwa rzesza ludzi solidaryzuj±cych się wczoraj!
IP 87.205.215.50


NIECH BÓG
2010-05-11 09:21:39

ma w Swojej ¦więtej Opiece i Polskę i Gruzję! Polaków i Gruzinów.
IP 85.221.155.74


Redakcja www.polityczni.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy. Komentarze s± kasowane lub moderowane, jeżeli s± zamieszczone w nich obelgi oraz wyzwiska ew. uznane powszechnie za spam.

Wysyłaj±c komentarz wyrażasz zgodę
na publikację adresu IP.
DODAJ KOMENTARZ DODAJ KOMENTARZ:

pseudonim:

Wyrażam zgodę na publikację mojego adresu IP
na portalu polityczni.pl


Konferencje prasowe Sejm VII kadencji Marszałek Sejmu RP Posiedzenia Plenarne Sejmu RP Wersja dla niesłysz±cych O nas Nasze felietony filmowe KRÓTKO I NA TEMAT WYWIADY BLOGERÓW KUSTOSZE HISTORII NOWO¦CI RZˇD INNE WYDARZENIA SEJM - WYBRANE DEBATY SEJM - WYPOWIEDZI POLITYKÓW SEJM - WYBRANE KOMISJE KONTAKT Z REDAKCJˇ

Kopiowanie i rozpowszechnianie plików zamieszczonych na portalu jest zabronione - polityczni.pl